Biblioteczka #44

Dzisiaj recenzja książki, o którą często pytaliście: “Nigdy nie wstydź się siebie” Joanny Godeckiej i Aliny Adamowicz.

Opis według wydawnictwa Muza:

Duet autorski popularnej książki „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” proponuje kolejną książkę pomagającą wejść na drogę pozytywnej zmiany. W tej książce autorki zajęły się poczuciem wstydu, który podobnie jak krytyk wewnętrzny, działa destrukcyjnie na poczucie własnej wartości i blokuje nas przed lepszym życiem. Wiedza, którą się podzieliły pomaga uwolnić się i rozwinąć skrzydła.

Opis według mnie:

Poczucie winy, syndrom oszusta, wstyd swojego ciała czy też ciągłe porównywanie się z innymi to uczucia, które towarzyszą wielu z nas. Z czego to wynika i jak ich się pozbyć? O tym przeczytacie w poradniku „Nigdy nie wstydź się siebie” Joanny Godeckiej i Aliny Adamowicz.

Autorki oprócz swoich wskazówek dotyczących różnych obszarów naszego życia, przeprowadzają wywiady z inspirującymi kobietami, między innymi Tamarą Arciuch czy też Bożeną Skarbek.

Sama lektura jest wciągająca i daje do myślenia. Polecam szczególnie osobom borykającym się z w/w uczuciami- książka będzie świetnym wstępem do rozpoznania ich przyczyn. Polecam!

Książka dostępna jest pod linkiem:

KLIK

Zapraszam też na: 

LinkedIn

Facebook

Instagram

Dodaj komentarz